fbpx
Terapia Miłością - "Serce pełne miłości jest początkiem wszystkiego"

Długopisy Zdrowia

DŁUGOPIS ENERGETYCZNY
(Health Pen – Długopis Zdrowia)

Długopis energetyczny służy przede wszystkim do likwidowania różnego rodzaju bólu występującego na całym naszym ciele i działa na nas jak tabletka przeciwbólowa, z tym że o wiele, wiele szybciej (wystarczy kilka chwil). Oczywiście przy różnego rodzaju schorzeniach, długich stanach chorobowych ból po jakimś czasie powróci ze względu na pamięć komórkową. Długopis nie usunie choroby po jednym użyciu, jest to proces długotrwały. Aby zmiany mogły zapisać się w ciele potrzeba jest na to ok. 42 dni, używając go minimum 20 minut dziennie. Można go nosić ze sobą i z nim spać.

Niżej wymienione właściwości długopisów zostały opisane na podstawie odczytów energetycznych wykonanych przez Wiolettę Cichocką (www.terapiamiloscia.pl) i są ich dodatkowymi własnościami. Peny wykonane są z miedzi i pokryte nano warstwą (czarną), pełnią one rolę anteny, która zbiera energię (plazmę) i kieruje ją do naszego ciała wprowadzając w nim balans energetyczny, czyli wyrównanie nadmiarów bądź niedoborów energii. Chcąc zlikwidować ból lub uzdrawiać organizm przystawiamy długopis bezpośrednio do miejsca bolącego, chorobowo zmienionego lub do punktów refleksologicznych umieszczonych na dłoniach i stopach. Można go też trzymać pomiędzy dłońmi dotykając palcami jego końców w tej kolejności: palcem lewej ręki trzymamy długopis od ostrej strony, natomiast palcem prawej ręki trzymamy go od strony zakończonej pętlą, dłoni nie stykamy ze sobą aby energia mogła krążyć przez całe nasze ciało. W takiej pozycji możemy również programować nasz długopis na konkretne działania składając w tym celu właściwą dla nas intencję. Urządzenie to jest raczej indywidualnym narzędziem i nie zaleca się oddawania go innym osobom do korzystania z niego, ma to związek z przejmowaniem cudzych emocji co dla nas samych może nie być korzystne. Można za to osobiście przykładać pena innym osobom pomagając im w powrocie do zdrowia. Długopis nadaje się także do uzdrawiania zwierząt. Wyróżniamy dwa rodzaje penów: zamknięty – jeden koniec jest zawinięty w pętlę, dający energię; otwarty – oba końce długopisu są proste, odbierający energię dla nas niekorzystną, z tym że nie zaleca się używania go więcej niż 30 minut gdyż może on u niektórych osób wywoływać odczucie zmęczenia. Można przykładać je oba końcami ale najlepiej i najmocniej działają od prostej strony (każdy może to przetestować na sobie i porównać różnice w działaniu). Długopisu nie wyjmujemy z opakowania, warstwa nano jest zbyt wysoko energetyczna jak dla naszego ciała i nie wskazane jest dotykać jej bezpośrednio, poza tym warstwa może się wycierać i właściwości długopisu znacznie się zmniejszają.

Do długopisu dodawane są tzw. pacze wzmacniające efekt jego działania. Są to dwie szmatki nasączone wodą po gansie CO2. Przykładane do ciała wprowadzają w nim pewien balans energetyczny. Stosuje się je w ten sposób: jedną przykładamy od strony bolącej lub chorobowo zmienionej a drugą po przeciwnej stronie, np.: przy bólu kręgosłupa kładziemy jedną na plecach w miejscu bolącym a drugą na przeciw na brzuchu i od strony bolącej przykładamy długopis. Możemy trzymać je do momentu ustąpienia bólu lub dużej. Można też używać ich bez konieczności przykładania pena nosząc je przymocowane do ciała. W tym przypadku należy jednak zabezpieczyć pacze przed uszkodzeniem torebki foliowej zawijając je w kawałek materiału. Jeden komplet paczy można stosować z różnymi długopisami.
BARDZO WAŻNE pacze są indywidualne i jeżeli ich używaliśmy nie oddajemy nikomu innemu, nie wyciągamy ich także z torebek foliowych gdyż po wyschnięciu tracą swoje właściwości!

Informacja: Pełny opis przedmiotu oraz jego właściwości znajduje się w sklepie

Informacja: Ze względu na proces tworzenia długopisów, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni

PRZEJDŹ DO SKLEPU