fbpx
Terapia Miłością - "Serce pełne miłości jest początkiem wszystkiego"

Dobra energia uzdrowi Twoje życie

Dobra energia uzdrowi Twoje życie

Jak mówi stare powiedzenie: „jeśli chcesz zmienić swoje życie, musisz zmienić sposób myślenia”. Sprawdza się to nie tylko w kreowaniu przyszłości, ale także w odbieraniu codzienności, czy polepszaniu samopoczucia.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kiedy myślisz o osobie, którą znasz, ona wie, że o niej myślisz? Telefon dzwoni, a ty odpowiadasz, że właśnie o tobie myślałem. Nazywamy to telepatią, ale odpowiedzialna jest za to energia skalarna znajdująca się w DNA, konstrukcja jej podwójnych spirali z pierścieniami pirymidynowymi (atomami 4C i 2N), które tworzą się na czterech podstawach pasm i odpowiadają za tworzenie fal magnetycznych falistych. Przenoszą one myśli do wszechświata i umożliwiają otrzymywanie informacji zwrotnych. To właśnie fale skalarne są w stanie odesłać bardzo jasne i precyzyjne informacje, gdy dotrą do wyznaczonego celu.

Brzmi jak magia, ale nią nie jest. Naukowcy udowodnili, że energia skalarna działa znacznie szybciej niż prędkość światła i przesyła zarówno energię, jak i informację. Ludzkie DNA działają na bazie energii skalarnej co powoduje, że myśli mogą być przekazywane innym, a także odbierane od innych osób, niezależnie od odległości. To wyjaśnia, dlaczego możliwe jest uzdrawianie na duże odległości. Energia skalarna przenika wszystko, działa w ciągłości, stale przechodzi przemianę.

Ale aby człowiek mógł wysyłać myśli, najpierw musi jakoś pozyskać do tego energię. Źródło jego pozyskiwania w 100% pochodzi z zewnątrz. Pobiera ją z tego co go otacza, w jakim środowisku żyje. Jeżeli przebywa w mieście, jest atakowany niezdrową dodatnią energią urządzeń, przekaźników, telewizorów. Energią, która zakłóca funkcjonowanie organizmu. Powoduje, że jest w ciągłym stanie napięcia, rozregulowują mu się wewnętrzne narządy generując tym samym złe samopoczucie i choroby, następuje zakłócenie DNA. Człowiek jest zdekoncentrowany i zmęczony. Dziecko w takim otoczeniu rozwija się wolniej, gdyż organizm potrzebuje więcej czasu, aby oczyścić ciało i mózg ze złej energii i otaczającego chaosu. Mieszkając na wsi człowiek pobiera natomiast dobrą ujemną energię z natury. Otaczają go lecznicze energie drzew i zwierząt. Organizm zwalnia, czuje harmonię ze światem, a energia ujemna może swobodnie przepływać przez ciało. Człowiek staje się zdrowszy, uśmiechnięty, zrelaksowany, gotowy do życia.

Jak widać, organizm ludzki można by było porównać do myszy bezprzewodowej, którą trzeba ładować, umieszczając ją w stacji dokującej. Jednak człowiek nie potrzebuje takiej stacji, aby uzyskać dostęp do głównego źródła energii. Człowiek posiada wewnętrzny system energetyczny, który uruchamia ciało w codziennym życiu. Jest ładowany z zewnętrznego źródła, a jakość ładunku zależy od otoczenia i rodzaju przekazywanej energii. Toteż w pewnym sensie sami jesteśmy odpowiedzialni za to jaki rodzaj energii dostarczamy do naszego organizmu. Jeżeli nie mamy na to wpływu, możemy ograniczyć oddziaływanie dodatniej niezdrowej energii. Przy czym musimy sobie zdawać sprawę, że co i jak zostanie odebrane przez organizm zależy też od stanu komórek i ich zdolności do ładowania. Przebywanie w złym środowisku przez dłuższy czas, ogranicza zdolność przyswajania dobrej energii. Każda komórka może otrzymać wiele gigabajtów informacji, ale do ich przetworzenia potrzebna jest solidna moc. Pomóc nam w tym może jak najszybsze rozpoczęcie procesu leczenia, który wymaga czasu, aby oddziaływanie dobra energią przełożyło się na umiejętność znacznego jej przyswajania.

Człowiek nie zdaje sobie sprawy, że ładowanie systemu energetycznego trwa całą dobę, ale jest zmaksymalizowany, gdy śpi. Zamyka się wtedy świadomy mózg, a ciało otwiera się na swobodny przepływ energii. To dlatego nawet krótkie drzemki ładują ludzi nową energią do działania. Medytacja działa podobnie i daje możliwość kierowania zewnętrznego źródła energii do ciała, a także do interakcji z informacjami, jakie niesie ze sobą. Można też umówić się na sesje terapeutyczne aby sprawdzić jak funkcjonuje nasz organizm i ustabilizować przepływy energetyczne oraz wyrównać przepływy energetyczne w biopolu.

Warto zauważyć, że energia skalarna została po raz pierwszy odkryta przez Nikola Teslę, gdy szukał alternatywy dla prądu zmiennego. Odkrył jak transmitować energię przez powietrze i ziemię bezprzewodowo. Aby to udowodnić w 1899 r. wybudował wieżę w Colorado Springs, która miała wykazać, że środowisko w sposób naturalny przesyła energię. Chodziło o transmisje energii do ziemi z jednego punktu węzłowego do drugiego, oddalonego o 40 kilometrów. Eksperyment się powiódł i 200 żarówek zamocowanych w ziemi się zaświeciło.

Tesla zdawał sobie sprawę, że ludzie są zasilani w ten sam sposób, tzn. ze środowiska naturalnego. Oznacza to, że główne źródło energii dla komórek człowieka pochodzi z fal oceanicznych i rozchodzi się na całą kulę ziemską. Zrozumienie tej zależności, wpłynęło na sposób postrzegania życia, zdrowia, chorób i zdolności do samo uzdrawiania. Tesla uświadomił sobie również, że istnieje wiele czynników, które mogą zakłócać dostarczenie energii do naszego organizmu. Prąd zmienny jest jednym z nich. Dzisiaj istnieje wiele urządzeń, takich jak bluetooth, Wi Fi, kuchenki mikrofalowe, wieże telefonii komórkowej, transformatory, linie napowietrzne itp., które zakłócają przepływ energii.

A zatem wiedząc co źle wpływa na naturalne pozyskiwanie dobrej energii, wystrzegajmy się tego, chroniąc nasze ciała i domy. Można to zrobić wyprowadzając się poza miasto. Jeżeli nie możemy tego zrobić, nośmy przy sobie Medalion Quantum Kryształowy Bio Disc, powstały z kryształu, turmalinu i germanu albo Medalion Quantum Pendant, który jest efektem połączenia ponad 70 minerałów pochodzenia wulkanicznego oraz także turmalinu i germanu. Obydwa medaliony są silnymi odpromiennikami, jonizują ujemnie, aktywnie wzmacniają biopole, udrażniają kanały energetyczne i przywracają naturalną harmonię organizmu. W domu dla odpromieniowania najbliższego otoczenia możemy postawić w salonie Lampę Plazmową tj. cewkę Tesli, która emituje około 20000-30000 jonów ujemnych oczyszczając powietrze i neutralizując jony dodatnie, a w sypialni Piramidę Cheopsa, która łącząc działanie 32 minerałów silnie neutralizuje otoczenie, emituje jony ujemne, aktywnie wzmacnia nasze biopole i przywraca naturalną harmonię organizmu i otoczenia.

Wytwarzająca się w ten sposób dobra energia ujemna będzie leczyła ciało i umysł. Dzięki niej będziemy żyć w harmonii ze światem, wszechświatem, sobą i innymi. Otworzą się nasze czakry, uleczą się nadwyrężone organy, poprawi się samopoczucie. Ta dobra energia wykreuje ozdrowieńczą myśl, która wpłynie na nas i otoczenie. Będzie działać jak tarcza, która ochroni organizm przed wypływem złej energii z otoczenia.

www.terapiamiloscia.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terapiam/domains/terapiamiloscia.pl/public_html/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488