fbpx
Terapia Miłością - "Serce pełne miłości jest początkiem wszystkiego"

Generatory Jonów Ujemnych

 Raport Barron’a – Energia Życia

Energia
Życie to energia. Każdy impuls nerwowy w twoim ciele jest źródłem energii. Każda komórka w twoim ciele jest mini-baterią o napięciu 70-90 milivoltów – jeśli jest zdrowa. Nasze mięśnie są zasilane energią chemiczną. Stek i ziemniaki, które jesz na obiad to twoje paliwo, które spalasz. Jedzenie jest jak dorzucanie węgla do pieca. Trawienie jest niczym więcej jak powolną formą spalania tych produktów energii, by twoje ciało mogło żyć dalej. W pojęciu naukowym śmierć jest definiowana jako brak aktywności elektrycznej w mózgu. Podsumowując, każde życie jest energią.

Zoptymalizuj tę energię, a zoptymalizujesz swoje zdrowie.
Energia nie jest ani zła ani dobra; po prostu jest. Ta sama energia elektryczna jest używana przez chiropraktyka czy fizjoterapeutę by stymulować twoje mięśnie i wspomagać leczenie za pomocą sprzętów rehabilitacyjnych i ta sama stosowana w więzieniach do przeprowadzania egzekucji na krzesłach elektrycznych. A więc, czy energia jest dobra czy zła? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od częstotliwości i amplitudy, której używasz oraz w jakim celu jej używasz.

Naładuj swoje ciało odpowiednimi częstotliwościami i uniknij choroby.
Ten sam laser, który używany jest do zestrzelenia wrogich pocisków czy jako śmiertelny promień w filmie, stosuje również okulista podczas zabiegu poprawiającego wzrok oraz chirurg plastyczny w celu usunięcia owłosienia czy zmarszczek. Ponownie, różnica polega na różnych częstotliwościach i amplitudach.

Prawidłowe użycie energii w sztuce leczenia ma długą i znaczącą historię. Od sprzętów rehabilitacyjnych i chirurgii laserowej, o których wcześniej wspomnieliśmy, przez stosowanie fal dźwiękowych kruszących kamienie nerkowe, promienie Roentgena i pole magnetyczne pozwalające prześwietlać ciało aż po światło oczyszczające krew.

Niektóre formy energii są efektywniejsze niż pozostałe.
Jak zobaczymy, Energia Skalarna jest niczym innym jak innym zastosowaniem leczniczej energii. To wykorzystanie nauki zgodnie z intencją natury.

Nowy Paradygmat
Będziemy mówić o sprawach dotyczących zdrowia i odżywiania, które prawdopodobnie są dla ciebie nowe. Temat nie jest z założenia trudny, lecz biorąc pod uwagę fakt, że reprezentuje totalną zmianę w spojrzeniu jakie będziesz miał na zdrowie i odżywianie, zaczniemy powoli.

Dowiemy się jak właściwie wykorzystywać leczniczą energię w produktach odżywczych.
Również, by wszystko wytłumaczyć, będziemy musieli dotknąć pewnych sfer ezoterycznych, takich jak wyższa matematyka i energia kwantowa. Nie panikuj. Nie będzie to zbytnio zaawansowane, a po każdej trudnej sekcji streszczę to co właśnie przeczytałeś i podkreślę kluczowe punkty, które powinieneś zapamiętać.

Co więcej, nauczmy się jak lecznicze częstotliwości energii są transferowane z produktów, które trawisz do pojedynczej komórki w twoim ciele – z istotnymi konsekwencjami dla twojego zdrowia.

Natura Energii
natura-energiiCała energią, o której zazwyczaj myślimy jest charakteryzowana zarówno przez właściwości cząsteczek jak i jej fal. Forma fal wszystkich tych energii może być zobrazowana za pomocą grafu jako fala Hertza (albo w formie sinusoidy albo w formie niesinusoidalnej). Mówimy o wszystkim od elektryczności po magnetyzm, of światła po dźwięk. Jedyna różnica pomiędzy wszystkimi tymi formami energii to szybkość z jaką falę rosną i opadają (częstotliwość) oraz jak intensywne są te wzrosty i spadki (ich amplituda).

Energia Skalarna jest jednak innym rodzajem energii. Energia Skalarna istniała zawsze, jednak dopiero ostatnio naukowcy zaczęli robić z niej użytek. Cofając się do początku XIX wieku, kiedy to Energia Skalarna została po raz pierwszy opisana w czterech podstawowych równaniach przez szkockiego matematyka, którym był James Clerk Maxwell.

\-/ * H = &Eo/ &t+j \-/*E = -Uo&H/&t \-/ H = 0 \-/ E = P/Eo

Nawet nie myśl o próbie zrozumienia tych równań.

Tylko krótkie odniesienie, H odnosi się do pola magnetycznego. E to pole energii. Większość innych symboli to litery greckie, takie jak epsilon i delta. \-/ to wektor.
Na razie o tym zapomnij. Kluczowe znaczenie powyższych równań – co czyni je znaczącymi w historii jest zastosowanie symbolu P, który oznacza Gęstość Energii Skalarnej – po raz pierwszy ujętej w ramach teoretycznych nauki.

To było prawie pół wieku po tym jak Nicola Tesla zademonstrował istnienie Energii Skalarnej. Gdy Tesla zmarł, zabrał ze sobą swoje odkrycie i minęło niemal pół wieku zanim nauka ponownie była w stanie zademonstrować istnienie Energii Skalarnej i pójść w kierunku eksploracji jej potencjału.

Czym są fale skalarne?
Standardowa definicja fal skalarnych mówi, że są one tworzone przez parę identycznych (lub rozdwojonych) fal (zazwyczaj zwanych falą i antyfalą), które są w fazie przestrzennie, ale poza fazą czasowo. Czyli dwie fale są fizycznie identyczne ale różnią się o 180 stopni w czasie. W rezultacie fale skalarne wyglądają inaczej niż normalne fale Hertza. Rys.

Inaczej – czyli jak?
Energia Skalarna jest inna niż standardowe pole elektromagnetyczne w kilku ważnych aspektach.

 • Po pierwsze, jest bardziej polem niż falą. Zamiast płynąć wzdłuż kabli czy w promieniach, nazwijmy to „wypełnia” swoje otoczenie. To bardzo ważne w aspekcie rozwoju technologii wyposażającej produkty w Energię Skalarną.
 • Z tych samych powodów jest zdolna do przechodzenia przez ciała stałe bez straty natężenia. To dokładnie to co zademonstrował Tesla ponad sto lat temu, kiedy przepuścił falę skalarną przez ziemię bez straty siły pola. Po raz kolejny to istotne dla rozwoju technologii umożliwiającej wzbogacanie produktów w Energię Skalarną.
 • Implementuje swoją obecność w obiekty stałe. To właściwie serce zagadnienia. Pola elektryczne mogą być implementowane do obiektów, ale nie do takiego stopnia co Energia Skalarna. To niezwykle ważne, gdy rozmawiamy o mechanizmach osadzania pola energii w produktach i transferowaniu tego ładunku z produktów do każdej komórki twojego ciała.
 • Energia Skalarna może się regenerować i rekonstruować samoistnie. To również ma ważne implikacje dla ciała. Innymi słowy, gdy ładunek jest zaimplementowany, możesz go utrzymać dzięki regularnemu przyjmowaniu naładowanych produktów.
 • Prawidłowe częstotliwości skalarne mają szeroki zakres istotnych korzystnych efektów dla ludzkiego ciała. (Wyszczególnimy każdy z nich wkrótce).
 • W społeczności New Age dużo mówiło się o korzyści rzeczy takich jak Tachiony, Radionika, Piramidy itp. Analizy pokazują, że, to wszystko urządzenia generujące Energię Skalarną, ale daleko im do efektywności, jaką daje przyjmowanie wzbogaconych produktów skalarnych.

Generowanie Energii Skalarnej
Właściwie, fale skalarne mogą być generowane na wiele sposobów. Na przykład, możesz je generować elektronicznie, magnetycznie, fizycznie (poprzez ruch wstęgi Mobiusa) lub optycznie (poprzez ruch warstw fazowych na monitorze komputera). Możesz kupić zegarek który łączy ruchy wstęg Mobiusa generując ochronne pole skalarne.

Wyposażanie Produktów w Energię Skalarną
Jak wspomniałem wcześniej, każde życie jest fundamentalnie oparte na energii i dlatego każde życie ma liczne struktury zdolne do utrzymania ładunku skalarnego. Z punktu widzenia tego faktu te same struktury, które pozwalają energii skalarnej być zaimplementowanej w produkty, umożliwiają jednocześnie ładunkowi transfer z tych właśnie produktów do ludzkiego ciała. Przykłady:

 • Jest wiele struktur krystalicznych w każdej ścianie komórkowej – wszystkie są zdolne zachować ładunek.
 • Istnieje wiele płynów o strukturze krystalicznej w sieci kolagenowej wypełniających przestrzeń pomiędzy komórkami – również zdolnych utrzymać ładunek elektryczny.

Twoje DNA
Teraz przejdziemy do kwestii bardziej abstrakcyjnych, tylko na moment, zanim zaczniemy wszystko upraszczać i podsumowywać. Więc skup się proszę jeszcze na chwilę.

Istnieją modele kwantowe, które opisują subatomiczne cząsteczki takie jak Excitions, Plazma i Solitions, które mogą magazynować i przenosić informacje biologiczne pomiędzy makromolekułami w odpowiedzi na niski poziom Energii Skalarnej.

Innymi słowy, Energia Skalarna jest zdolna do wpisywania się w twoje DNA.

Zanim przejdziemy do korzyści Energii Skalarnej dla twojego zdrowia, warto by było zagłębić się na chwilę w istniejące dowody na to, że wszystko o czym mówię jest prawdą.

Dowód
Możliwy jest pomiar pola skalarnego, lecz większość ludzi nie posiada wymaganego do tego sprzętu. Dlatego przejdźmy do dowodu, który możemy zobaczyć właśnie teraz – fotografia Kirlian’a. Fotografia Kirlian’a jest generalnie rzecz biorąc wyspecjalizowaną metodą fotografii, która ilustruje pole bioelektryczne, otaczające obiekty – w szczególności istoty żywe. U.S. News and World Report opublikował jakiś czas temu artykuł, w którym nazwał fotografie Kirlian’a oszustwem. Cytat z artykułu: „Kontrolowane eksperymenty pokazały, że zdjęcia Kirlian’a (uzyskane przez przejście strumienia elektrycznego przez fotografowany obiekt, którego energie są rejestrowane na specjalnym materiale fotograficznym) są wynikiem wilgoci i ciśnienia, a nie spirytualnej żywotności”.

To absolutnie prawda, jeśli przyjmiemy takie założenia. Prostym do udowodnienia faktem jest jednak, że możliwe jest stworzenie hermetycznego środowiska, gdzie wilgoć i ciśnienie są stałe i dlatego nie wpływają na pojawienie się obrazów. Mimo to, nawet w tym kontrolowanym środowisku, jest możliwe wyprodukowanie zaskakujących i odkrywczych zdjęć. Na przykład:

nasiona-soczewicyObok umieszczono dwa zdjęcia nasion soczewicy – identycznych, z wyjątkiem faktu, że soczewica po lewej stronie została moczona w bardzo gorącej wodzie przez około minutę. Według artykułu z U.S. News and World Report, jako że jest w niej więcej wilgoci, powinna bardziej przewodzić energię elektryczną niż nienamoczona soczewica po prawej stronie i wytwarzać jaśniejsze pole. Jak widać, prawdą jest zupełne przeciwieństwo. (Jeśli spojrzysz na czarno-białe wydruki, mocno wyeksponowana czerwona przestrzeń wygląda ciemno szaro.) To dlatego Narodowy Instytut Zdrowia i Uniwersytet Cambridge równolegle z innymi głównymi instytutami studiują fotografię Kirlian’a, nie zważając na jej przeciwników.

Czego się więc uczymy o wyposażonych w energię skalarną produktach poprzez fotografie Kirlian’a? Zdecydowanie najważniejszą rzeczą jest to, że ładunek skalarny bez wątpienia zostaje w produktach. Poniżej przedstawiam zaledwie kilka przykładów produktów przed i po zaimplementowaniu Energii Skalarnej.

energia-skalarna

Dwa zestawy fotografii powyżej są w istocie rewolucyjne w swoim zastosowaniu. (Przypadkiem, te obrazy zostały wygenerowane przy użyciu zupełnie nowego procesu – bezpośredniego cyfrowego obrazowania, który dodatkowo pomniejsza wpływ czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, temperatura, ciśnienie). Linia DNA jest doświadczeniem, które mówi nam, że im bardziej coś jest żywe (organiczne), tym większa będzie energia pola. Produkty posiadające energię skalarną zawsze demonstrują większe pole.

Korzyści.
Jakie są korzyści zdrowotne stosowania produktów z Energią Skalarną? Jak się okazuje, jest ich wiele – I SĄ NAPRAWDĘ ISTOTNE.

Regularne zażywanie Energii Skalarnej osadzonej w produktach:

 • Eliminuje i anuluje efekty wytwarzanych przez człowieka częstotliwości (60 cps) w ludzkim ciele.
 • Zwiększa poziom energii każdej komórki ciała do idealnego poziomu 70 – 90 milivoltów.
 • Zwiększa poziom energii kowalencyjnej każdego atomu wodoru w ciele, co zweryfikowano przy pomocy spektrografów. To znaczące, ponieważ kowalencyjne wiązania wodorowe łączą łańcuchy DNA. Innymi słowy, używanie produktów z Energią Skalarną chroni twoje DNA przed uszkodzeniami.
 • Poprawia przepuszczalność ściany komórkowej, ułatwiając tym wchłanianie składników odżywczych do każdej komórki i eliminację produktów przemiany materii. W wyniki wysokiego potencjału błony przepuszczalnej wspomnianego powyżej, produkty z Energią Skalarną efektywnie oczyszczają każdą komórkę twojego ciała.
 • Zmniejsza napięcie powierzchniowe produktów, szczególnie redukując czas, który twoje ciało potrzebuje by zasymilować te same produkty.
 • Zwiększa ogólny poziom energii ciała jako wynik zwiększonej energii komórkowej trylionów komórek.
 • Oczyszcza krew poprawiając jej proporcje (białko/cząsteczki tłuszczu zawarte we krwi) oraz profil trójglicerydów i krzepliwości.
 • Poprawia funkcje immunologiczne o 149% jak dowiodły badania laboratoryjne.
 • Poprawia koncentrację co widać na zwiększonej amplitudzie w badaniu EEG (elektroencefalograficznym).
 • Balansuje obie półkule mózgu, co również pokazują badania EEG.
 • Działa jak środek antydepresyjny hamując wchłanianie noradrenaliny przez komórki nerwowe PC12.

Nowotwór
To fakt; jeśli nie dość korzyści, które wypunktowaliśmy do tej pory, regularne używanie produktów wyposażonych w Energię Skalarną może odgrywać istotną rolę w prewencji i/lub regresji nowotworu.

Komórki nowotworowe są, prawie bez wyjątku, komórkami o małym napięciu. Jak wspomniałem wcześniej, optymalne napięcie większości komórek w ciele to zakres 70-90 milivoltów. Komórki nowotworowe istnieją prawie wyłącznie w zakresie 15-20 milivoltów. Było wiele teorii popierających tę tezę. Najbardziej prawdopodobna to ta, która dowodzi, że gdy napięcie komórki spada do zakresu, w którym jej przetrwanie jest zagrożone, komórka zaczyna rozmnażać się niekontrolowanie próbując zagwarantować sobie „przetrwanie”. Jeśli podniesie się napięcie komórkowe (co jest dokładnie tym, co dzieje się, gdy konsumujesz Energię Skalarną), komórka nie potrzebuje dłużej dziko się rozmnażać. W efekcie może stać się znowu „normalna”. Implikacje tego faktu w aspekcie leczenia nowotworów mogą być znaczące.

Pytania i Odpowiedzi

Jak długo produkty zachowają swój ładunek?
– Im wyższa jakość produktu na początku, tym dłużej zachowa on ładunek. Wysoka jakość „żywych” produktów typu organicznego często wytworzy nawet silniejszy ładunek po 6 miesiącach od naładowania.

Czy naładowane produkty są bezpieczne?
– Absolutnie tak. Jeszcze raz, nie ma nic nienaturalnego w Energii Skalarnej. Jest wśród nas od stworzenia wszechświata. Podstawą jest wcześniej opisana kwestia częstotliwości leczniczych/energetyzujących w opozycji do częstotliwości szkodliwych.

Które częstotliwości pochłaniamy?
– Bez posiadania informacji o własnościach, istnieją dwie kluczowe częstotliwości, na których się skupiamy. Pierwsza, w rezonansie Schumana. To zakres 7.8 – 8 HZ. To częstotliwość, którą emituje ziemia, gdy nie ma niczego wokół – niczego stworzonego przez człowieka, żadnej żywej rośliny ani zwierzęcia w pobliżu. To wewnętrzna częstotliwości ziemi. Inna częstotliwością jest bliższa 12 HZ. To częstotliwość, jaką zarejestrujesz w lesie równikowym – również jeżeli wokół nie będzie nic wytworzonego przez człowieka. To są podstawowe częstotliwości skalarne, które osiągają wszystko, o czym mówiliśmy w tym raporcie.

Co zauważę podczas używania produktów z Energią Skalarną?
– Dodatkowo, oprócz każdej innej korzyści, którą wymieniliśmy do tej pory, zauważysz, że z biegiem czasu energia będzie absorbowana szybciej, będzie pracować szybciej i osiągać silniejsze efekty.

Konkluzja
Kilka lat temu, odkryłem i rozwinąłem Efekt Barron’a, który wykorzystuje założenie uwydatnienia energii do zmodyfikowania struktury fizycznej ziół podczas procesu wytwarzania nalewek. W rezultacie uzyskano ziołowe nalewki, które są ponad 100% mocniejsze niż jakiekolwiek inne wcześniej poznane. Ponad dwa minione lata rzetelnie monitorowałem pracę kilku grup badawczych (łącznie z byłymi inżynierami NASA), które rozwinęły technologie oparte na podobnych założeniach fizyki, pozwalających na osadzenie pól energii skalarnej w produktach spożywczych na znaczącym poziomie.

Wzbogacone produkty:

 • Wchłaniają się szybciej i działają lepiej niż podobne niewzbogacone produkty.
 • Wzbogacone produkty ładują każdą komórkę twojego ciała falami skalarnymi wspomagającymi zdrowie.
 • Im więcej wzbogaconych produktów przyjmujesz i im częściej po nie sięgasz, tym widoczniejszy efekt. Efekt się kumuluje

Energia Skalarna – Twoje Zdrowie

Co to jest energia ?
Energia to życie-Energia to my. Cały wszechświat składa się z niewidzialnych energii.
Energia towarzyszy nam przez całe życie, od narodzin aż po śmierć. Wszystkie istoty żywe wytwarzają własne pole otaczając się energią. Pole elektromagnetyczne jest niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju wszystkiego co żyje. Są różne formy naturalnych fal elektromagnetycznych, które znajdują się w atmosferze i pochodzą z ziemi, słońca i księżyca. Naturalne pola elektromagnetyczne mają pozytywny wpływ na organizm i są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju człowieka oraz wszystkiego co żyje. Współistniejemy w harmonii pośród fal elektromagnetycznych.
Każda komórka w organizmie jest jak mini-bateria wytwarzająca ładunki elektryczne o częstotliwości 70-90 miliwoltów (jeżeli jest zdrowa) . Każdy impuls nerwowy w organizmie, skurcz mięśni, bicie serca czy oddech, jest uwarunkowany od przepływu owych ładunków w komórkach (nośnikach energii).Przepływ fal elektromagnetycznych jest prawidłowy, jeżeli błony komórkowe nie są uszkodzone. Zdeformowane lub uszkodzone błony komórkowe zakłócają swobodny przepływ energii co osłabia ludzki organizm.

Energia, a funkcje życiowe
Ciało fizyczne każdej żywej istoty jest postrzegane jako odniesienie się układu sercowo-naczyniowego, nerwowego, oddechowego, trawiennego i reprodukcji. Wraz z układem krążenia, z układem limfatycznym i nerwowym systemy te składają się na fizyczny wymiar ludzkiego ciała. Nasze mięśnie są zasilane przez energię chemiczną. Jedzenie to nic innego jak wrzucanie węgla do pieca, który podczas spalania wytwarza energię w postaci ciepła. Trawienie więc, to powolna postać spalania, podczas której produkowana jest energia niezbędna do funkcjonowania organizmu i życia. Śmierć jest zdefiniowana jako brak aktywności elektrycznej mózgu. Tak to życie jest energią.
System energetyczny człowieka jest odrębnym systemem, który funkcjonuje obok tradycyjnie akceptowanego systemu. Zdrowie ciała energetycznego jest mierzone w kategoriach przepływu energii. Dla optymalnego zdrowia energia musi być w ciągłym ruchu. Pozytywny, niczym nie zakłócony jej przepływ przynosi równowagę, harmonię, witalność i zdrowie.

Zakłócenie przepływu energii
Zablokowana lub niesymetrycznie przepływająca energia jest wynikiem negatywnego oddziaływania pola elektromagnetycznego. Promieniowanie geopatyczne, nienaturalne promieniowanie elektromagnetyczne spowodowane rozwojem technologii (wszystkie urządzenia elektryczne, komputery telefony, mikrofalówki, anteny nadawcze), podziemne cieki wodne, spaliny, toksyny, środki ochrony roślin, niedobory żywieniowe, stres, powodują zaburzenia przepływu energetycznego. Długotrwały wpływ tych wszystkich czynników powoduje deformację, a w późniejszym czasie niszczenie komórek. Kiedy ścieżki energetyczne są zablokowane, uniemożliwiają swobodny przepływ energii życiowej oraz prowadzą do zaburzeń w funkcjonowaniu systemu immunologicznego i powstawania chorób.

Subtelny system biopola, a ciało ludzkie
Tak jak posiadamy anatomię fizyczną, mamy również „anatomię energetyczną”. Biopole energetyczne otacza i przenika nasze ciało, czy jesteśmy tego świadomi czy nie.
Chińczycy odnoszą się do tej energii jako do Siły Życia Wszechświata, nazywają ją „Chi”, Hindusi mówi o niej „Prana”. U Greków znana jest jako „Pneuma”, Japończycy nazywają ją „Ki”. Aby każda funkcja życiowa przebiegała prawidłowo, musi być zachowana równowaga energetyczna w organizmie, jak i wokół niego. Jeżeli równowaga jest już zaburzona, możemy ją przywrócić, wykorzystując do tego celu Energię Skalarną.

Energia Skalarna
Energia Skalarna jest to sieć harmonijnie zbalansowanej energii, która dynamicznie wibruje i promieniuje. We wszechświecie istnieje od zawsze i wytwarzana jest naturalnie. Dzięki stworzeniu odpowiednich warunków, Energię Skalarną możemy wytwarzać w sposób sztuczny i otaczając się nią uzupełniać niedobory oraz wyrównywać ubytki w naturalnym biopolu.
Odkrycie Energii Skalarnej można przypisać Jamesowi Clarrkowi Maxwelowi, Szkotowi, który żył w 19 wieku. Maxwell był geniuszem matematycznym, którego prace doprowadziły do rozwoju fizyki kwantowej. Albert Einstein pracując, nad odkryciami Maxwella, odkrył „Teorię Względności”. Musiało jednak minąć następne pięćdziesiąt lat po odkryciu Maxwella dla udowodnienia istnienia Energii Skalarnej. Zajął się tym Nikola Tesla, który kontynuował prace prowadzone przez Maxwella i wkrótce zaczął wykorzystać Energię Skalarną bez użycia przewodów. Nikola Tesla uznał istnienie tej formy energii i wykonał badania Energii Skalarnej. Z ogromna pasją prowadził badania nad bezprzewodowym przesyłaniem energii.
Tradycyjne rozumienie energii jest takie, że przepływa ona w postaci fal. Jednak Energia Skalarna nie promieniuje jako fala, ale rozprzestrzenia się jednorodnie w około, w postaci kręgów energii. Powstaje, kiedy dwie jednakowe częstotliwości pochodzące z przeciwnych kierunków spotykają się i znoszą się nawzajem, powstaje energia o zerowej częstotliwości. Tak oto powstaje nie znana do tej pory forma energii – Energia Skalarna.
Tej formy energii nie można zmierzyć za pomocą dostępnych współczesnych mierników częstotliwości. Jest statyczną nieruchomą energii i ma zdolność przenoszenia informacji. Ponadto nie ulega rozkładowi z upływem czasu lub odległości. Energia Skalarna niesie ze sobą pole energetyczne, jakby była żywa.

Obecnie każda osoba ma możliwość posiadania produktów które wytwarzają Energię Skalarną. Najbardziej popularnym produktem jest medalion i antyradiator Quantum Pendant.

Informacja: Pełny opis przedmiotu oraz jego właściwości znajduje się w sklepie

PRZEJDŹ DO SKLEPU