fbpx
Terapia Miłością - "Serce pełne miłości jest początkiem wszystkiego"

Kosmetyki naturalne wege

wega-kosmetykiOdkryj naturalne kosmetyki handmade

Poznaj naturalny wymiar ręcznie robionych kosmetyków, które powstają wyłącznie przy użyciu organicznych składników. Wypróbuj bazujące na autorskich przepisach domowe kosmetyki ekologiczne do ciała, skóry, twarzy i włosów.

Poznaj sekret naturalnie zdrowej skóry

Nasze domowe kosmetyki przekonają Cię, że najlepsze efekty przynosi to co pierwotne, naturalne i najbliższe każdemu z nas. Dzięki nim Twoja skóra będzie zdrowa, zregenerowana, nawilżona i wypoczęta a Ty poczujesz się lepiej.

Zapomnij o chemii

Koniec z chemią!
Troszcząc się o bezpieczeństwo Twojej skóry, tworzymy kosmetyki handmade bez sztucznych barwników i zbędnych dodatków. Dajemy Ci dokładnie sprawdzone i zgodne z normami produkty eko, które przygotowujemy własnymi rękami, wykorzystując to, co najcenniejsze – dary natury.

Obierz kierunek EKO

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków ekologicznych ręcznej roboty, pełnych wartościowych mikroelementów, minerałów i witamin. Składniki roślinne, z których je przygotowujemy, starannie selekcjonujemy i wybieramy jedynie te najlepsze gatunkowo.

Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej jakości kosmetyki organiczne do twarzy, ciała, rąk i stóp oraz ust.
Naturalne kosmetyki – dlaczego warto:

nawilżona, wygładzona i odżywiona skóra;
ochrona cery przed wpływem warunków atmosferycznych (silny wiatr, mróz, promienie UV);
młodszy wygląd i lepsze samopoczucie;
lepsze krążenie krwi.

Nasze domowe kosmetyki mają ponadto działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przyspieszają regenerację skóry, co pozwala stosować je również w przypadku podrażnień, skaleczeń i innych obrażeń.
Dla każdego

Niezależnie od tego, czy Twoja skóra jest sucha, normalna, tłusta, czy mieszana, eko kosmetyki ręcznie robione dodadzą jej blasku i kolorytu. Nieważny jest także Twój wiek, ponieważ dostarczamy produkty dostosowane do wszystkich grup wiekowych – począwszy od dzieci i młodzieży, poprzez osoby w średnim wieku, skończywszy na seniorach.

Nie ufasz seryjnie produkowanym kosmetykom na bazie alkoholu i aluminium? Dobra decyzja! Zapomnij o nich i skorzystaj z naszych naturalnych, robionych ręcznie kosmetyków, które są całkowicie bezpieczne dla Twojej skóry i zapewniają jej zdrowy wygląd!

PRZEJDŹ DO SKLEPU