fbpx
Terapia Miłością - "Serce pełne miłości jest początkiem wszystkiego"

Orgonit jest formą akumulatora generującego orgon – energię wypełniającą cały kosmos, przenikająca materię martwą i organizmy żywe.

Orgon – forma „podstawowej energii kosmicznej”, której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku. Analogiczną koncepcję pramaterii/praenergii postulował w latach 20. XX wieku Franciszek Rychnowski.

Wilhelm Reich w książce Die Bione z 1938 użył pojęcia orgonu oraz tzw. bionów. Użył również innych koncepcji analogicznych do Rychnowskiego, takich jak: metoda obserwacji bionów, koncepcja elektromechanicznej transmisji sygnałów nerwowych w organizmach oraz koncepcja gromadzenia ładunku w organizmach.

Reich uważał, że koncepcja libido, opracowana przez Freuda, ma rzeczywiste podstawy biologiczne – wiązać się miało z przepływem przez organizm cząstek orgonu i mikroskopijnych bionów. Twierdził również, że wiele chorób powoduje deficyt lub utrudniony przepływ przez organizm tych mitycznych cząstek. Aby temu zapobiec, Reich wymyślił „akumulator orgonowy” – maszynę, która miała stymulować przepływ orgonu i przyczyniać się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i zwiększenia potencji. Przez kilka kolejnych lat Reich mocno rozwinął te koncepcje wraz z kontrowersyjnymi wówczas badaniami nad orgazmem.

Jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, które tworzą silną energetyczną matrycę, mającą zdolność do transmutacji negatywnych energii w zdrowe i podtrzymujące życie.

Materiały organiczne, takie jak kryształy pochłaniają energię skalarną, a metale zazwyczaj ją odpychają. Ten efekt push-pull powoduje tarcie. Zgromadzona wewnątrz kryształu energia sprawia, że punkty końcowe wszystkich kryształów, stają się magnetycznie spolaryzowane. Dzięki temu zjawisku orgonit ZAWSZE wypromieniowuje pozytywny orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształ wewnątrz urządzenia powoduje transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych.

Energia w matrycy jest bardzo skondensowana z powodu ogromnej presji wywieranej na każdy drobny fragment materiału zatopionego w żywicy. To wywołuje zjawisko zapadania się w siebie, a osiągając punkt zerowy zachodzi wielkie BOOM! W tym momencie orgonit wypromieniowuje z siebie z wielka prędkością oczyszczoną energię.

Właściwości Orgonitów:

  • Oczyszczają wodę pitną, stawy i rzeki
  • Niwelują smog elektromagnetyczny, niekorzystne wibracje emitowane przez różne substancje chemiczne, negatywne promieniowanie cieków wodnych
  • Działają na organizm harmonizująco, tonizująco, lekko witalizująco, ożywiająco dzięki czemu czujemy się bardzo dobrze, pełna życia i bardziej wypoczęci niż zazwyczaj.
  • Delikatne pobudzają kreatywną naturę, siłę i energię życia.
  • Wzmacniają biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób.
  • Uzdrawiają ciało, umysł i emocje.
  • Poprawiają nastrój, łagodzą depresję
  • Zwiększają zdolności psychiczne, świadome śnienie, itp

Można je stosowac w domu, pracy, samochodzie oraz na zewnątrz 🙂

Należy pamietać o oczyszczaniu orgonów i ładowaniu!

Każdy orgonit ma swoją pojemność i jeżeli znajduje się w bardzo zanieczyszczonych środowiskach, jak na przykład mocna strefa geopatogenna, telewizor (w którym w większości nadawane są programy związane z przemocą i strachem), lub wiele elektrycznych, lub elektronicznych urządzeń, w salach konferencyjnych, lub mieszkacie Państwo w pobliżu miasta, gdzie jest wysokie napięcie elektryczne, lub elektrownia, jego pojemność może się napełnić. Z tego powodu polecamy, podobnie jak przy kamieniach leczniczych dać orgonit przynajmniej na 5-10 minut (im dłużej tym lepiej) pod bieżącą wodę i poprosić/ impregnować wodę, by orgonit oczyszczała i pozbawiła go. Każdy orgonit ma swoją pojemność i jeżeli znajduje się w bardzo zanieczyszczonych środowiskach, jak na przykład mocna strefa geopatogenna, telewizor (w którym w większości nadawane są programy związane z przemocą i strachem), lub wiele elektrycznych, lub elektronicznych urządzeń, w salach konferencyjnych, lub mieszkacie Państwo w pobliżu miasta, gdzie jest wysokie napięcie elektryczne, lub elektrownia, jego pojemność może się napełnić. Z tego powodu polecamy, podobnie jak przy kamieniach leczniczych dać orgonit przynajmniej na 5-10 minut (im dłużej tym lepiej) pod bieżącą wodę i poprosić/ impregnować wodę, by orgonit oczyszczała i pozbawiła go negatywnej energii („zabieg” można wykonywać również na sobie, przy braniu prysznicu. Im jest woda chłodniejsza, tym większy magnetyzm = potrafi na siebie lepiej nawiązać inneenergię – w tym naszym wypadku, negatywne energie z orgonitu). Jeżeli na zewnątrz świeci słońce, należy wystawić orgonit, gdzie się naładuje (nie musi to być bezpośrednie słońce, przy długim wystawieniu na bezpośrednim słońcu mogą w orgonicie wyblednąć „przezroczyste” kamienie lecznicze, jak na przykład ametyst, kwarc różowy, lub cytryn. Na jakość orgonitu to jednak nie ma wpływu). W podobny sposób jak słońce działa również księżyc podczas jasnej nocy

PRZEJDŹ DO SKLEPU